TŘÍDA NEO

Přívěsy pro koně

Unikátní design, inovativní koncept osvětlení a spousta prostoru. Neo SKA nabízí dostatek prostoru pro koně a jezdce. Zvláštním lákadlem je navíc jedinečný design se zvláštním výběrem a kombinací barev a inovativní koncept osvětlení. Prostě opravdový poutač pro oči. Vozidlo má exkluzivní výbavu, jako je vnitřní osvětlení LED, přepínatelné v bílé a modré barvě, prostorný sedlový box a litá kola. Zvláštností je variabilní středová přepážková stěna, která poskytuje větší volnost pohybu.

unikátní, originální design

exkluzivní výbava

široká možnost výběru barev


Prostor, praktičnost, pohodlí. Neo L SKA s vnitřní délkou 4080 mm nabízí více prostoru pro koně a jezdce. Zvláštním lákadlem je navíc jedinečný design se zvláštním výběrem a kombinací barev a inovativní koncept osvětlení. Vozidlo má exkluzivní výbavu, jako je vnitřní osvětlení LED, přepínatelné v bílé a modré barvě, prostornou sedlovnu přístupnou z obou stran a litá kola. Variabilní středová přepážková stěna, která poskytuje větší volnost pohybu. Všechna NEA na podvozcích WCF!

velká sedlovna s dveřmi z obou stran

variabilní středová přepážka

litá kola


Naše hvězda. Neo L SR s vnitřní délkou 4080 mm nabízí více prostoru pro koně a jezdce. Zcela oddělená šatna pro klid, čistotu a soukromí. Prostě fantazie! Přívěs má exkluzivní funkce, jako je vnitřní osvětlení LED, přepínatelné bílé a modré a hliníková kola. Zvláštními prvky jsou variabilní středová příčka a šatna, která je přístupná zevnitř dveřmi na výšku člověka.

hliníková kola

prostorná oddělená šatna od koní

přepínatelné bílé/ led světla


 

Naše další přívěsy