TŘÍDA PORTAX

Přívěsy pro koně

Portax Esprit stříbrná+černá je praktickým vstupním modelem do rodiny Portax: snadná manipulace a maximální bezpečnost v jednom. Je ideální pro všechny, kteří hledají maximální pohodlí, odolnost a robustnost za atraktivní cenu. Tento model je standartní ve stříbrné nebo antracitové metalíze. K Portax Esprit stříbrná+černá je k dispozici řada příslušenství.

výhodná série Esprit

průhledná vnitřní přepážka z PVC

ve stříbrné nebo antracitové metalíze


Portax E hned od začátku nabízí ještě více standardních prvků a ještě více prostoru pro koně a jezdce. Modely Portax, vybavené mimo jiné podvozkem WCF plus světové třídy a kombinací otevírání rampy i do boku, vynikají také svojí výškou.

vnitřní sedlovna přístupná z obou stran

podvozek WCF - Plus

střed přepážky je dělen pomocí sloupku, otáčivá křídla pro větší komfort


Všestranný s úžasným množstvím prostoru: Nový Portax SKA poskytuje prostor pro sedlovnu, která je přístupná zevnitř i zvenčí. Modely Portax jsou standardně vybaveny mnoha přednostmi, včetně podvozku WCFplus světové třídy a otevírání zadní rampy i do boku.

prostorná sedlovna

zadní rampa otevíraná i do boku

podvozek WCF - Plus


Zázrak s novým designem: Nový Portax K s otevírací rampou i vpředu vpravo umožňuje výstup koní předem. Modely Portax, vybavené mimo jiné podvozkem WCFplus světové třídy a otevíráním rampy do boku vynikají také svojí vnitřní výškou.

přední výstup vpravo

podvozek WCF – Plus

vybavená prostorná sedlovna


Více pohodlí, díky delšímu provedení modelů Portax řady „L“. Vynikající kvalita a především dostatek prostoru pro různé potřeby koně a jezdce. Nový Portax L - E se dvěma přístupovými dveřmi v plné výšce člověka vlevo a vpravo je působivý v každém ohledu. Inspirujte se variabilními prostorovými koncepty a objevte mnoho speciálních funkcí modelů Portax L.

prostorná sedlovna

podvozek WCF - Plus

dvoje veliké přístupové dveře


Oblíbený model z řady velkých „L“ Portaxů. Pohodlí, velká sedlovna přístupná zvenku i zevnitř, kvalita a především dostatek prostoru pro různé potřeby koně a jezdce. Nový Portax L - SKA s externími prvky pro úvaz koní je působivý ve všech aspektech. Díky své velikosti bezkonkurenční možnost pohybu před koňmi při uždění, přepravy i velké transportní bedny na sedla, dvoje dveře výšky člověka z každé strany. Jedním slovem paráda...

prostorná sedlovna

podvozek WCF - Plus

externí prvky pro uvázání koní


Zcela oddělená šatna v předním prostoru umožňuje převlékání i transport všech potřeb jezdců v naprosto čistém prostředí. Inspirujte se variabilními prostorovými koncepty a objevte mnoho speciálních funkcí modelu Portax L - SR.

prostorná oddělená šatna od koní s velkými dveřmi

podvozek WCF - Plus

prostor pro pohodlí koně i jezdce


Tento model krom své velikosti vyniká předním výstupem pro koně vpravo. Pohodlná rampa, více pohodlí, vynikající kvalita a především dostatek prostoru pro různé potřeby koně a jezdce. Nový Portax L - K je působivý v každém ohledu. Inspirujte se variabilními prostorovými koncepty a objevte mnoho speciálních funkcí modelů Portaxů „L“.

přední výstupní rampa vpravo

podvozek WCF - Plus

vysoké vstupní dveře


Unikátní design a velkorysá konfigurace prostoru: Nový Big Portax s vnitřní šířkou 1850 mm a vnitřní výškou 2400 mm poskytuje ještě více prostoru pro vás a vaše koně. Ke standardním funkcím patří podvozek WCFplus světové úrovně podle automobilového standardu a velká sedlovna, šatna, která je od prostoru pro koně zcela oddělena přepážkou. Nyní standardně s otočnou křídlovou dělící střední přepážkou s centrálním sloupkem a bočním polstrováním.

obrovský prostor jak pro koně tak i v šatně vpředu

podvozek WCF - Plus

troje velké dveře


Ještě větší a širší: Nový Mega Portax s vnitřní šířkou 2000 mm a vnitřní výškou 2550 mm. Hlavní prioritou je nejen pohodlí vašich koní, ale také prostor ve velké sedlovně. Dělicí příčku lze volitelně vybavit také praktickými vnitřními dveřmi.

veliká možnost výběru výbavy

podvozek WCF - Plus

volitelné dělící příčky


 

Naše další přívěsy