TŘÍDA CHAMPION

Přívěsy pro koně

Champion Esprit stříbrná + černá je obzvláště robustní díky pevným hliníkovým bočnicím. Startovací model nabízí vysokou kvalitu za atraktivní cenu.

Standardně má model střechu v barvách stříbrná nebo antracitová metalíza.

robustní pevné hliníkové bočnice a hliníková podlaha

stříbrná nebo antracitová metalíza

vysoká kvalita za atraktivní cenu


Champion C pro dva koně s robustními hliníkovými bočními stěnami (vysokými 1500 mm), ochranou proti okopání a kvalitní plně hliníkovou podlahou s robustní protiskluzovou gumou jako standardní funkcí je ideální pro každodenní použití.

robustní hliníkové stěny

vyztužení proti okopání přívěsu a poranění koně

CFF - plus komfortní odpružení s tlumiči


Champion R má polyesterovou nástavbu, která zvětšuje velikost přední plochy. Prostorná sedlovna má hodně místa pro jízdní vybavení. Mezi jeho výbavu patří výsuvné držáky na sedla, plastová lopata, teleskopický smeták, zrcadlo a další příjemné drobnosti.

prostorná a vybavená sedlovna

CFF - plus komfortní odpružení s tlumiči

hliníková podlaha a boky


Přeprava kočáru není problém s přívěsem na koně Champion Kutsche C, zahrnuje všechny výhody Champion C a poskytuje také prostor pro váš kočár.

prostor pro přepravu kočáru

hliníková podlaha

CFF - plus komfortní odpružení s tlumiči


Big Champion R má velice prostornou sedlovnu. Tento model s extra porcí prostoru, jeho vnitřní délkou 3415 mm a vnitřní šířkou 1750 mm, nabízí náročnému majiteli komfort v přepravě. Nyní vybaven patentovaným podvozkem s tlumiči WCF plus.

podvozek WCF plus

prostorný interiér

vybavená a prostorná sedlovna


Naše další přívěsy