TŘÍDA MASTER

Přívěsy pro koně

Inovovaný Böckmann Master WCF 21 přesvědčuje dokonalým designem. Ať už před koněm nebo v sedlovně, Master nyní nabízí ještě více prostoru s vnitřní délkou 3560 mm a vnitřní výškou 2350 mm.

veliký prostor před koněm

prostorná sedlovna přístupná ze dvou stran

WCF podvozek


S vnitřní délkou 3900 mm a vnitřní šířkou 1750 mm klade Böckmann Big Master zvláštní důraz na velký prostor. Tento zaručuje nejvyšší komfort pro koně a jezdce. Výbava je velice působivá: standardní výbava zahrnuje LED vnitřní osvětlení přepínatelné v bílé a modré barvě, podvozek World Class Federung, „WCF“ podle automobilových standardů a nový koncept sedlovny.

velký prostor pro koně i jezdce

přepínatelné LED osvětlení bíla/modrá

Grand Master SKA WCF / Grand Master SR WCF


Vysoká třída: S vnitřní délkou 3900 mm a vnitřní šířkou 1750 mm se Grand Master SKA zaměřuje na velký prostor a atraktivní design. Vůz je vybaven exkluzivními prvky, jako je LED vnitřní osvětlení přepínatelné z bílé na modrou, hliníkové ráfky, posuvná okna a střešní větrací otvor. Zvláštním prvkem je variabilní středová přepážka, která poskytuje větší volnost pohybu. U modelu SR navíc zcela oddělená sedlovna (šatna) od koní s dveřmi velikosti člověka.

vnitřní přepínatelné LED osvětlení bílá/modrá

variabilní středová přepážka, alu ráfky

4 boční posuvná okna, jedno střešní


 

Naše další přívěsy